SEVİL-1 / SEVİL-2 İŞ MERKEZLERİ

Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı ve 1476/1 Sokak’tan cephe alan Sevil-I İş Merkezinin ana girişi 1476 Sokak üzerindedir. Zemin+ 7 katlı yapıda 67 adet bağımsız birim bulunmaktadır. Zemin katta bulunan işyerleri berber, bakkal, kargo firması, pub ve büfe olarak faaliyet göstermektedir. Üst katlar ofis olarak kullanılmaktadır.

Sevil- I İş Merkezine ait cepheler bakım gerektirmektedir. Zemin katta tabela uygulamaları ve üst katlarda klimalar bulunmaktadır.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı ve 1476/1 Sokak tan cephe alan Sevil-II İş Merkezinin ana girişi 1476 Sokak üzerindedir. Zemin+ 6 katlı yapıda 76 adet bağımsız birim bulunmaktadır. Zemin katta bulunan işyerleri kırtasiye ve kitapevi olarak faaliyet göstermektedir. Üst katlar ofis olarak kullanılmaktadır.

Sevil- II İş Merkezine ait cephelerin bakımı yapılmıştır. Zemin katta tabela uygulamaları ve üst katlarda klimalar bulunmaktadır.

Her iki binanın cephe aldığı aldığı sokaklar Kıbrıs Şehitleri caddesine, Alsancak Limanına ve Kordon’a çıkmaktadır. Öncelikli olarak Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki cephelere uygulama yapılması beklenmektedir. Ancak sanatçı gerekli gördüğü taktirde tüm bina cephelerini kullanabilir.

Söz konusu binaların birlikte projelendirilmesi beklenmektedir. Sanatçı ihtiyacı olan teknik personel desteğini başvuru formunda belirtmelidir.